Orfez Protez ve Uygulama Merkezine Hoşgeldiniz

  • 0312 433 96 16
    Hemen Arayın

  • info@prodinamikprotez.com
    Bize Mail Atın

  • Fidanlık mahallesi sağlık 1 sokak
    30/2 Sıhhıye/Çankaya/Ankara

Uygulamalar


Mobilite Çözümler
A 200 Akülü Modeli

Modüler ve manevra kabiliyetli yüksek olan A200 modeli,iç mekanlarda ideal bir cihazdır. Kompakt tasarımı ve küçük yapısıyla, dar kapılar ve koridorlarda kolayca uyum sağlar ve manevra kabiliyeti yüksektir. Modüler yapısı sayesinde ev ve iş yeri arasında, taşımayı kolaylaştırır. A200, hızlı sökülebilmesi, binek otomobile konulabilmesi sayesinde kullanıcı için önemli ölçüde özgürlük ve bağımsızlık sunmaktadır.

Avantgarde CLT

Avantgarde serisini öne çıkaran modüler ve tamamen ayarlanabilir özelliklerinin yanında tecrübeli kullanıcılar arka tekerlekleri sabit olan versiyonunu da alabiliyorlar

Avantgarde CS

Avantgarde CS kullanıcılara bir çok farklı seçenek sunan aktif sandalyedir. Kapalı ön kasasında farklı şasi açılarında ayak panelleri bulunmaktadır.

Avantgarde CV

Değişken ve esnek, Avantgarde CV modeli size maksimum ayarlama seçenekleri sunar. Bu geniş seçenek yelpazesi sizin - yüksek beklentileriniz için bile - optimum konfigürasyona izin verir.

B 500 Akülü Serisi

İç ve dış mekan kullanımı için uygundur, bakımının rahat olması,kontrol seçenekleri, güvenliği, kolay sürüşü sayesinde öne çıkan B500 serisinde önden çekişli modelide mevcuttur.

B 600 Akülü Serisi

600, yüksek kaliteli kompakt,yapısıyla kapalı ve açık alanlarda,güçlü yapısıyla sürüş kolaylığı sağlar.İsteğe bağlı bir çok eklentiyle B600 kompakt ve taşınabilir olması, 130A kontrol ünitesi ile, yüksek düzeyde özgürlük ve bağımsızlık sağlar.

Motus

Motus, tercihlerinize göre kişiselleştirilebilen adaptif bir tekerlekli sandalyedir. Ayak panelleri, yüksekliği ayarlanabilir sırtı ile kolay ve çabukça sizin için daha konforlu hale getirilebilir.

Ventus

Dayanıklı, sağlam ve kişiye özel: Voyager sade tasarımlı rijit kasa ve kullanışlı bir aktif tekerlekli sandalyedir.

Voyager Evo

The Voyager Evo: sizin gibi eşsiz. Voyager Evo'nuzu size özel yapmak için kullanılacak malzemeyi, renklerini ve ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uyacak özelliklerini seçin.

© 2019 Prodinamik Ortopedi