Orfez Protez ve Uygulama Merkezine Hoşgeldiniz

  • 0312 433 96 16
    Hemen Arayın

  • info@prodinamikprotez.com
    Bize Mail Atın

  • Fidanlık mahallesi sağlık 1 sokak
    30/2 Sıhhıye/Çankaya/Ankara

Kurumsal

Şirketimiz Ankara Sıhhiye’de  2015 yılında ;  sağlık hizmetleri sektöründe uzun yılardır  hizmet veren  kişilerce  , uzuv  eksiklikleri bulunan  engellilere kaliteli yapay uzuv (protez), uzuvda işlev kaybı bulunan engellilere de yardımcı destekleyici kaliteli cihaz (ortez) uygulamaları yapmak üzere ,   kurulmuş olup bu tarihten itibaren gerek personel gerekse çalışma mekanı olarak kaydettiği sürekli büyüme ve gelişme ile ilkelerinden ve kaliteden ödün vermeden  üretim yapan  bir kurum olarak faaliyete başlamıştır.

Yenilikçi bir zihniyete sahip olan şirketimizin en iyi sonuç ilkesini gerçekleştirmek içingelişen teknoloji  sonuçlarına göre yeni trendler takip ederek kendini geliştirme  çabasındadır.

Protez ve ortez alanındaki  deneyimlerimiz işığında, ülkemizin her köşesinden  ve yabancı ülkelerden  gelen hastalarımıza en iyi ve kaliteli hizmeti vermek, onların yaşam kalitelerini arttırmak yaptığımız işte en iyi olmak ve en üst düzeyde hasta memnuniyetini sağlamak temel amaç olmuştur. .

Esas çalışma alanlarımız en son gelişmelere göre çalışılan ileri teknoloji ürünleri olan protez- ortez ve rehabilitasyon konularıdır. 

© 2019 Prodinamik Ortopedi