Orfez Protez ve Uygulama Merkezine Hoşgeldiniz

  • 0312 433 96 16
    Hemen Arayın

  • info@prodinamikprotez.com
    Bize Mail Atın

  • Fidanlık mahallesi sağlık 1 sokak
    30/2 Sıhhıye/Çankaya/Ankara

Protez Komponentleri


Deniz Protezleri
Daha doğal görünüm
Daha doğal görünüm

Kozmetik banyo kılıfı proteze bir şekil verir. Görsellik beklentisine gözle görülür bir şekilde cevap verir. Aqualine Kılıf çok doğal görünür. Farklı boyutlarda mevcuttur. Kılıf için farklı kaplama renkleri mevcuttur. Su geçirmezdir ve görünümü hoştur.

Emin adımlar
Emin adımlar

Emniyetiniz birinci önceliğe sahiptir. Daha emin bir duruş için ıslak zeminde durmayı daha emniyetli kılan bir mekanizmaya sahiptir. Aqua diz ile entegre olabilen bir kilit sayesinde suyun içinde ve su kenarında basit ve kolay kilitlenebilir.

Kaymaz Taban
Kaymaz Taban

Islak zeminde kaymamak için amputeler, ampute olmamış kişilerle denk bir tempoda hareket etmelidirler. Aqua-ayakların tabanı kaymaya dayanıklı bir biçime sahiptir. Özel madde bileşimi ve şekli çok iyi bir tutuş sağlar.

Kolay Temizlik
Kolay Temizlik

Proteziniz kolayca yıkanabilir.Tüm protez parçalarınız su geçirmez ve paslanmaya dayanıklıdır. Klor, tuz ve sabunla yıkanması durumunda zarar görmez.

Protezle Yüzme ve Duş Alma
Protezle Yüzme ve Duş Alma

Haydi Suya! Islak ortamlardaki günlük işler örneğin günlük duş veya banyo gibi bir çok zorluk teşkil eder: Islak ve kaygan zeminler düşme riskini artırır; yürüme yardımı her zaman ulaşılabilir bir emniyet imkanı sağlamaz ve görünüm mümkün oldukça dikkat çekmeyen cinsten olmalıdır. Aqualine protez sistemi ıslak alanda kullanıma gereksinimi olanlar için özelleştirilmiştir. Aqua-ayak kaymaz özelliktedir ve Aqua-diz entegre edilmiş kilitle yürümede ve ayakta durmada emniyet sağlar. Bunun yanında sayısız protez parçası ve bağlantı bileşenleri Aqua diz ve Aqua ayak ile kişiye özel su geçirmez yürümeyi tamamlamak amacıyla kullanılabilmektedir. Özel bir kaplama olan Aqualine kaplama, göze batmayan doğal görünümü sağlar.

Sandalet giyme
Sandalet giyme

Aqua-ayak açık parmak arasıne sahiptir. Kuru zeminde ve havuzda rahatlıkla parmak arası terlik ya da sandalet giyebilirsiniz.

Suyu tahliye edebilir
Suyu tahliye edebilir

Proteziniz suyu tahliye edebilecek küçük bir deliğe sahiptir.

© 2019 Prodinamik Ortopedi